tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 60 tysięcy złotych za film z przejażdżki [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

60 tysięcy złotych za film z przejażdżki [VIDEO]

Autor: Wojciech Grzesiak 2020.02.13, 12:33 7 Drukuj

60 tysięcy złotych - na taką kwotę opiewa suma mandatów wystawiona za wyczyny grupki motocyklistów z Hiszpanii. Jest to wynik trwającego wiele miesięcy śledztwa tamtejszej policji.

Piękne krajobrazy, gładkie drogi, grupka znajomych i motocykle - to składniki na idealne popołudnie. W takich okolicznościach często znajdą się osoby, które zbyt mocno poniesie ułańska fantazja. Nie inaczej było w tym przypadku i może wszystko uszłoby motocyklistom na sucho, gdyby nie to, że jeden z nich opublikował w internecie nagranie ze wspólnego wypadu.

NAS Analytics TAG

Hiszpańska Guardia Civil zakończyła trwające od marca ubiegłego roku śledztwo w sprawie wspomnianego nagrania. Łącznie policjanci doliczyli się dwóch przestępstw i 39 wykroczeń na trwającym 5 minut filmie. Popełniono je na drodze NA-1110 w hiszpańskim regionie Navarra. Dziesięciu motocyklistów zostało ukaranych mandatami na łączną kwotę 14 100 euro (prawie 60 000 złotych). Panowie rozdzielili pomiędzy siebie również 132 punkty karne.

Ta sytuacja pokazuje, że jeżeli z jakichś powodów poniosą was emocje, to lepiej zatrzymać nagrania dla siebie, ponieważ nigdy nie wiadomo, kto je obejrzy.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: Daro 14/02/2020 19:51

14100...

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę