tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Bieda terror. Jak nie jedzi w czasie epidemii. I po niej rwnie [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Bieda terror. Jak nie jedzi w czasie epidemii. I po niej rwnie [VIDEO]

Autor: Janusz Bbenek 2020.03.27, 18:00 Drukuj

Najbliższy weekend będzie dużym testem dla polskich motocyklistów. Jeżeli pomimo zaleceń władz zamierzacie jeździć, to apelujemy - nie róbcie tego tak, jak bohater poniższego filmu. 

Spieramy się ostatnio, czy w ogóle jeździć w czasie narodowej kwarantanny. Natomiast niemal wszyscy jesteśmy zgodni co do tego, że jeśli już jeździć, to w sposób maksymalnie asekuracyjny. Nie chodzi tu już nawet o nasze bezpieczeństwo, tylko o uniknięcie sytuacji wymagających zaangażowania służb ratowniczych. 

NAS Analytics TAG

Tymczasem na kanale "Bielskie drogi" pojawił się dziś totalny antyprzykład jak to robić. Zresztą nie tylko w czasie epidemii koronawirusa taki styl jazdy to proszenie się o kłopoty oraz krótką i ostatnią w życiu obecność w lokalnych mediach informacyjnych. Sytuację nagrano na ul. Mazańcowickiej w Bielsku-Białej. 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr