tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Killing the Street old school - kompilacja wspomnie z czasw, gdy za gum nie zabierali prawka...
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Killing the Street old school - kompilacja wspomnie z czasw, gdy za gum nie zabierali prawka...

Autor: Alonzo 2020.03.21, 16:50 1 Drukuj

Nasze życie staje się historią. Pamiętacie ustawki na mało uczęszczanych prostych, na których mistrzowie freestylu pędzili na jednym kole przed siebie, przebijając biegi w górę do szóstki? Nie było jeszcze cyrkli, motocykle były przerobione jedynie przed podgięcie tylnej tablicy - jeżeli ktoś bał sie postawić motocykl do takiego pionu, przy którym tablica podginała sią lub łamała sama. Raptowny robił rekord długości przejazdu na przednim kole, jadąc w tej pozycji przez 201 metrów. Każda miejscowość miało swojego "most wanted", na którego polowali wszyscy funkcjonariusze na komendzie, ale tak, aby go nie złapać. Często był to kolega któregoś z nich. Oto kompilacja, przy której łezka może zakręcić się w oku i na którym nowe pokolenie motocyklistów może "mieć bekę" z terroru ulic w wykonaniu swoich rodziców:

 

NAS Analytics TAG

Oczywiście sceny, przedstawione na tym filmie, są teraz surowo karane. Właśnie bohaterowie tego filmu zmotywowali służby, odpowiedzialne za tworzenie przepisów i organizację ruchu na polskich drogach, do systematycznego zaostrzania kar z rozmaite wykroczenia. Jazda na gumie jest teraz traktowana bardzo surowo. Na ustawkach często pojawiają się patrole, kontrolujące stan techniczny pojazdów i karzące za nawet drobne niedociągnięcia. W komendach są powołane jednostki do oglądania filmów internetowych i następnie do wymierzania kar uwiecznionym na nich kierowcom. Chyba zostaje nam tylko powspominać czasy, przedstawione na powyższym filmie.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr