tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Killing the Street old school - kompilacja wspomnie z czasw, gdy za gum nie zabierali prawka...
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Killing the Street old school - kompilacja wspomnie z czasw, gdy za gum nie zabierali prawka...

Autor: Alonzo 2020.03.21, 16:50 1 Drukuj

Nasze życie staje się historią. Pamiętacie ustawki na mało uczęszczanych prostych, na których mistrzowie freestylu pędzili na jednym kole przed siebie, przebijając biegi w górę do szóstki? Nie było jeszcze cyrkli, motocykle były przerobione jedynie przed podgięcie tylnej tablicy - jeżeli ktoś bał sie postawić motocykl do takiego pionu, przy którym tablica podginała sią lub łamała sama. Raptowny robił rekord długości przejazdu na przednim kole, jadąc w tej pozycji przez 201 metrów. Każda miejscowość miało swojego "most wanted", na którego polowali wszyscy funkcjonariusze na komendzie, ale tak, aby go nie złapać. Często był to kolega któregoś z nich. Oto kompilacja, przy której łezka może zakręcić się w oku i na którym nowe pokolenie motocyklistów może "mieć bekę" z terroru ulic w wykonaniu swoich rodziców:

 

NAS Analytics TAG

Oczywiście sceny, przedstawione na tym filmie, są teraz surowo karane. Właśnie bohaterowie tego filmu zmotywowali służby, odpowiedzialne za tworzenie przepisów i organizację ruchu na polskich drogach, do systematycznego zaostrzania kar z rozmaite wykroczenia. Jazda na gumie jest teraz traktowana bardzo surowo. Na ustawkach często pojawiają się patrole, kontrolujące stan techniczny pojazdów i karzące za nawet drobne niedociągnięcia. W komendach są powołane jednostki do oglądania filmów internetowych i następnie do wymierzania kar uwiecznionym na nich kierowcom. Chyba zostaje nam tylko powspominać czasy, przedstawione na powyższym filmie.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr