tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wózek do nauki wheelie - hit czy kit? NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wózek do nauki wheelie - hit czy kit?

Autor: Konrad Bartnik 2017.10.27, 09:37 Drukuj

Większość z nas mgliście pamięta własne pierwsze metry na rowerku z bocznymi kółkami. Nieporadne ruchy sprzed lat są dziś eleganckie i w pełni kontrolowane. Kiedy jednak zabieramy się za stunt motocyklowy, pomoce naukowe znów mogą być przydatne.

Wheelie to absolutny elementarz w procesie edukacji motocyklowego stuntera. Sztukę tę opanowało, lub bardzo chciałoby opanować, również szersze grono motocyklistów. W końcu przelecieć na gumie przed oczami zdumionej wycieczki szkolnej z żeńskiego liceum to prosta droga do ułożenia sobie życia osobistego. Niestety nauka tej sztuczki przynosi często opłakane skutki dla jeźdźca i samego motocykla.

NAS Analytics TAG

Stawiając pierwsze kroki na jednym kole warto więc wrócić do trójkołowego rowerka, czy w tym przypadku - wózka. Można dzięki temu zaoszczędzić sporo łez, obić, otarć, połamanych plastików i brzydkich wyrazów. Chociaż z drugiej strony - nauka z kumplami na wspólnych błędach też ma swój klimat…

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę