tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wózek do nauki wheelie - hit czy kit? NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wózek do nauki wheelie - hit czy kit?

Autor: Konrad Bartnik 2017.10.27, 09:37 Drukuj

Większość z nas mgliście pamięta własne pierwsze metry na rowerku z bocznymi kółkami. Nieporadne ruchy sprzed lat są dziś eleganckie i w pełni kontrolowane. Kiedy jednak zabieramy się za stunt motocyklowy, pomoce naukowe znów mogą być przydatne.

Wheelie to absolutny elementarz w procesie edukacji motocyklowego stuntera. Sztukę tę opanowało, lub bardzo chciałoby opanować, również szersze grono motocyklistów. W końcu przelecieć na gumie przed oczami zdumionej wycieczki szkolnej z żeńskiego liceum to prosta droga do ułożenia sobie życia osobistego. Niestety nauka tej sztuczki przynosi często opłakane skutki dla jeźdźca i samego motocykla.

Stawiając pierwsze kroki na jednym kole warto więc wrócić do trójkołowego rowerka, czy w tym przypadku - wózka. Można dzięki temu zaoszczędzić sporo łez, obić, otarć, połamanych plastików i brzydkich wyrazów. Chociaż z drugiej strony - nauka z kumplami na wspólnych błędach też ma swój klimat…

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s± prywatnymi opiniami użytkowników portalu. ¦cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz s± moderowane. Komentarze po dodaniu s± widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadaj±cym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu ¦cigacz.pl lub Regulaminu Forum ¦cigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualno¶ci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep ¦cigacz

    na górę