tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wzek do nauki wheelie - hit czy kit?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wzek do nauki wheelie - hit czy kit?

Autor: Konrad Bartnik 2017.10.27, 09:37 Drukuj

Większość z nas mgliście pamięta własne pierwsze metry na rowerku z bocznymi kółkami. Nieporadne ruchy sprzed lat są dziś eleganckie i w pełni kontrolowane. Kiedy jednak zabieramy się za stunt motocyklowy, pomoce naukowe znów mogą być przydatne.

Wheelie to absolutny elementarz w procesie edukacji motocyklowego stuntera. Sztukę tę opanowało, lub bardzo chciałoby opanować, również szersze grono motocyklistów. W końcu przelecieć na gumie przed oczami zdumionej wycieczki szkolnej z żeńskiego liceum to prosta droga do ułożenia sobie życia osobistego. Niestety nauka tej sztuczki przynosi często opłakane skutki dla jeźdźca i samego motocykla.

NAS Analytics TAG

Stawiając pierwsze kroki na jednym kole warto więc wrócić do trójkołowego rowerka, czy w tym przypadku - wózka. Można dzięki temu zaoszczędzić sporo łez, obić, otarć, połamanych plastików i brzydkich wyrazów. Chociaż z drugiej strony - nauka z kumplami na wspólnych błędach też ma swój klimat…

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr