tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Skoro TAKI Harley pójdzie na gumę, to wszystko pójdzie! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Skoro TAKI Harley pójdzie na gumę, to wszystko pójdzie!

Autor: M.B. 2017.07.24, 10:53 1 Drukuj

Jest takie twierdzenie, że na gumę idzie praktycznie wszystko, ale zależy pod jakim kierownikiem. Ten film zdaje się potwierdzać tę regułę. Jeżeli taki Harley w wersji chopper poszedł na kapcia, to wszystko pójdzie…

Jak to zrobić? Jak postawić na koło sprzęt, który z zasady nie powinien dać rady pójść w pion? Receptę macie na tym video. Należy dociążyć tył motocykla pasażerką, zrobić mocną przegazówkę, a następnie strzelić ze sprzęgła… Tylko w przypadku tego Harleya aż mnie zabolały piszczele jak patrzyłem na lądowanie. Ręka w górę, kto myślał, że te horrendalnie długie lagi się wygną na stałe?

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę