tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kilkuletni stunter zawstydza dorosłych kolegów - stunt dziecko NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kilkuletni stunter zawstydza dorosłych kolegów - stunt dziecko

Autor: Alonzo 2017.06.18, 12:01 Drukuj

Niewielu rodziców pozwoliłoby swoim pociechom na robienie takich rzeczy. My również jesteśmy świadomi niebezpieczeństw, jakie czyhają na tak młodego człowieka, jeżdżącego na tylnym kole. Nie zmienia to faktu, że ten kilkuletni stunter udowadnia, że każdy wzrost pozwala jeździć na motocyklu. Przy dostatecznie silnej motywacji (i zgodzie rodziców) można jeździć nawet ekstremalnie:

 

NAS Analytics TAG

 

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę