tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Czteroletni zawodnik motocyklowy z Ukrainy
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Czteroletni zawodnik motocyklowy z Ukrainy

Autor: Konrad Bartnik 2017.12.07, 13:32 Drukuj

Dziecięce zawody motocyklowe to zawsze kupa zabawy i dreszcz niepokoju u rodziców małych zawodników. Jednym z takich młodych wilczków jest niespełna 4-letni Tima Kuleszow, startujący w wyścigach w Rosji i na Ukrainie.

Przy obecnym poziomie specjalizacji w sporcie wyczynowym, trzeba zaczynać bardzo wcześnie, by myśleć o tytułach w najbardziej prestiżowych dyscyplinach. Ilość umiejętności, odruchów i wiedzy do przyswojenia jest ogromna. Nie bez powodu wielokrotni mistrzowie, tacy jak Marc Marquez czy Jorge Lorenzo, zaczynali się ścigać jako małe dzieci.

NAS Analytics TAG

O Timie Kuleszowie usłyszeliśmy pierwszy raz kilka miesięcy temu. Na pierwszy mały motocykl wsiadł mając 2,5 roku i od tego czasu wciąż rozwija swoją pasję. Obecnie ściga się w dziecięcych zawodach w Rosji i na Ukrainie, prowadząc pojazdy, które rozpędzają się już do ponad 70 km/h. W swojej kategorii wiekowej nie ma praktycznie konkurencji i w nieodległej przyszłości może być jednym z najgorętszych nazwisk w profesjonalnych seriach wyścigowych.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr