tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Czteroletni zawodnik motocyklowy z Ukrainy NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Czteroletni zawodnik motocyklowy z Ukrainy

Autor: Konrad Bartnik 2017.12.07, 13:32 Drukuj

Dziecięce zawody motocyklowe to zawsze kupa zabawy i dreszcz niepokoju u rodziców małych zawodników. Jednym z takich młodych wilczków jest niespełna 4-letni Tima Kuleszow, startujący w wyścigach w Rosji i na Ukrainie.

Przy obecnym poziomie specjalizacji w sporcie wyczynowym, trzeba zaczynać bardzo wcześnie, by myśleć o tytułach w najbardziej prestiżowych dyscyplinach. Ilość umiejętności, odruchów i wiedzy do przyswojenia jest ogromna. Nie bez powodu wielokrotni mistrzowie, tacy jak Marc Marquez czy Jorge Lorenzo, zaczynali się ścigać jako małe dzieci.

NAS Analytics TAG

O Timie Kuleszowie usłyszeliśmy pierwszy raz kilka miesięcy temu. Na pierwszy mały motocykl wsiadł mając 2,5 roku i od tego czasu wciąż rozwija swoją pasję. Obecnie ściga się w dziecięcych zawodach w Rosji i na Ukrainie, prowadząc pojazdy, które rozpędzają się już do ponad 70 km/h. W swojej kategorii wiekowej nie ma praktycznie konkurencji i w nieodległej przyszłości może być jednym z najgorętszych nazwisk w profesjonalnych seriach wyścigowych.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę