tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zasady fair play od najmłodszych lat
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Zasady fair play od najmłodszych lat

Autor: P.B. 2017.05.16, 10:51 Drukuj

Od tych dzieciaków niektórzy dorośli zawodnicy mogliby się wiele nauczyć… Dzielny maluch na torze motocrossowym pomaga koledze uruchomić silnik.

Wiadomo, że czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci. W tym przypadku wszystko wskazuje na to, że po pierwsze z dzieciaków wyrosną w przyszłości nieźle wyjadacze, a po drugie - zawsze będą już wiedzieć, jak się bawić i grać zgodnie z zasadami fair play. Tak trzymać!

NAS Analytics TAG

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę