tr?id=1223146534440221&ev=PageView&noscript=1

Moto-kręgle. Zemsta przewróconego zawodnika

Autor: Konrad Bartnik 2017.12.11, 09:44 Drukuj

Zemsta najlepiej smakuje na zimno - przemyślana, wymierzona i perfekcyjnie wykonana. Oto jak wyścigi motocyklowe zmieniły się na chwilę w sport walki. Chociaż ze sportem to już chyba ma niewiele wspólnego.

Dzisiejsze poranne video ma w sobie klimat Dzikiego Zachodu, chociaż niewątpliwie jego akcja dzieje się gdzieś w Azji. Jednocześnie można w nim odnaleźć niepowtarzalną, zagubioną już dziś atmosferę polskich okręgowych rozgrywek piłkarskich, gdzie wynik na boisku to jedno, a obowiązkowe mordobicie przed odjazdem autobusu drużyny przyjezdnej drugie.

Wygląda to na amatorskie wyścigi motorowerów lub niewielkich motocykli gdzieś na Dalekim Wschodzie. W pierwszym starciu jeden z zawodników posłał rywala prosto w barierki szybkim ruchem bioder, zapamiętanym prawdopodobnie z kursu samby. Okrążenie później mamy do czynienia z narodzinami nowej dyscypliny, czyli moto-kręglami. Tanie, skuteczne i widowiskowe.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę