tr?id=1223146534440221&ev=PageView&noscript=1

Motocyklowe domino - zaskakujący finał wyścigu

Autor: Konrad Bartnik 2017.11.28, 15:22 3 Drukuj

Niecodzienna sytuacja miała niedawno miejsce w czasie azjatyckich zawodów Suzuki Asian Challenge. Niefortunny splot wypadków na ostatnim okrążeniu wyłonił niespodziewanego zwycięzcę… ze środka stawki.

Przedstawiona sytuacja miała miejsce w czasie listopadowego wyścigu Suzuki Asian Challenge, w którym startowały fabryczne motocykle Suzuki GSX-R150, o mocy ok. 24 KM. Niezbyt mocne maszyny powodują wrażenie oglądania wyścigu w zwolnionym tempie, ale nie to jest najlepsze. Ostatni wiraż ostatniego okrążenia przejdzie do historii.

Zwycięzca sam nie może uwierzyć w swoje szczęście - jeszcze kilka sekund wcześniej był głęboko w środku stawki. Zauważcie, jak wyrównana walka toczy się w tej klasie - od startu do samej mety po torze przemyka zbita grupa zawodników, czyhających na najmniejszy błąd konkurentów. Albo, jak w tym przypadku, największy.

Zdjęcia
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę