tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dziecko na motocyklu: Czyżby przyszły mistrz MotoGP? NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Dziecko na motocyklu: Czyżby przyszły mistrz MotoGP?

Autor: M.B. 2017.03.23, 10:17 Drukuj

Przewrotki są nieuniknione - co z resztą widać na filmie. Kontuzje można ograniczyć dzięki - chyba szytej na miarę - odzieży motocyklowej. Zobaczcie, co może wyrosnąć z tej 4-letniej gwiazdy wyścigów. Myślicie, że chłopak ma talent? Jeżeli okaże się odważny, będzie miał talent, a przede wszystkim serca do tego sportu - może z niego wyrosnąć nowy mistrz MotoGP.

Niestety życie pokazuje, że pchanie przez rodziców dziecka w tak młodym wieku w stronę własnych pasji, może powodować w nim niechęć i bunt. To zaś owocuje zarzuceniem trenowania danej dyscypliny tak wcześnie, jak tylko będzie miało coś do powiedzenia. Zobaczymy jak będzie z tym młodym motocyklistą. Trzymamy za niego kciuki!

__________________________________________

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę