tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dziecko na motocyklu: Czyżby przyszły mistrz MotoGP?

Dziecko na motocyklu: Czyżby przyszły mistrz MotoGP?

Autor: M.B. 2017.03.23, 10:17 Drukuj

Przewrotki są nieuniknione - co z resztą widać na filmie. Kontuzje można ograniczyć dzięki - chyba szytej na miarę - odzieży motocyklowej. Zobaczcie, co może wyrosnąć z tej 4-letniej gwiazdy wyścigów. Myślicie, że chłopak ma talent? Jeżeli okaże się odważny, będzie miał talent, a przede wszystkim serca do tego sportu - może z niego wyrosnąć nowy mistrz MotoGP.

Niestety życie pokazuje, że pchanie przez rodziców dziecka w tak młodym wieku w stronę własnych pasji, może powodować w nim niechęć i bunt. To zaś owocuje zarzuceniem trenowania danej dyscypliny tak wcześnie, jak tylko będzie miało coś do powiedzenia. Zobaczymy jak będzie z tym młodym motocyklistą. Trzymamy za niego kciuki!

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę