tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 3-latek na motocyklu! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

3-latek na motocyklu!

Autor: Lovtza 2016.09.06, 12:37 Drukuj

Tym, którzy nie mają jeszcze własnych dzieci podpowiemy, że trzyletnie dziecko to naprawdę młody i pełen ograniczeń organizm. Większość młodzików w wielu trzech lat dopiero zaczyna sprawnie się wysławiać, większość dzieci opanowuje jazdę rowerem bez bocznych kółek w okolicach 4-5 roku życia.
NAS Analytics TAG
Tymczasem na materiale poniżej… trzylatek sam i to bardzo sprawnie porusza się minibikiem. Szacunek! Czy wyrośnie z niego następca Rossiego? Niekoniecznie. Dzieci w tak młodym wielu błyskawicznie rozwijają wszelkie umiejętności, ale nie znaczy to, że w późniejszym okresie będą chciały rozwijać się w kierunku "wymyślonym" przez ich rodziców.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę