tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kawasaki 1000 ccm vs dzieciak na 90 ccm - co może pójść nie tak? NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kawasaki 1000 ccm vs dzieciak na 90 ccm - co może pójść nie tak?

Autor: P.B. 2017.06.20, 12:03 2 Drukuj

Im bardziej egzotyczny i dziwny wyścig, tym lepsze widowisko… Tym razem cztery cylindry w rzędzie o pojemności 1000 ccm stanęły w szranki z pojedynczym cylindrem o pojemności 90 ccm w dwusuwie. Wystarczająco egzotycznie?

Oczywiście finalny wynik tego wyścigu można zganiać na start zepsuty przez kierowcę Kawasaki, co wciąż nie zmienia faktu, że dzieciak wygrał. Cóż, zawsze kochaliśmy i będziemy kochać dwusuwy!

NAS Analytics TAG

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę