tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dzieciak świruje przed startem w biegu motocrossowym
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Dzieciak świruje przed startem w biegu motocrossowym

Autor: M.B. 2017.06.22, 10:54 Drukuj

Wyścigi - nie ważne czym: kajakiem, rowerem czy motocyklem - dostarczają zawodnikom niesamowitej dawki adrenaliny. Stres kumuluje się tuż przed startem. Niektórzy zatapiają się w myślach, inni mocno się pocą, ale są też osoby takie, jak ten dzieciak startujący w motocrossie...

Jak rozładować przedstartowe emocje? Można na przykład skakać w miejscu na motocyklu, nerwowo się żegnać, machać do rodziny i kibiców, uderzać w kierownicę swojego motocykla, bić się po głowie… Można też robić to wszystko praktycznie jednocześnie. Jeżeli ten chłopak nie wypił przed startem 4 energetyków - a ze względu na jego młodociany wiek, raczej to się nie stało - to albo ma ADHD, albo nieźle go kręcą wyścigi motocrossowe. Zobaczcie:

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę