tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dzieciak świruje przed startem w biegu motocrossowym NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Dzieciak świruje przed startem w biegu motocrossowym

Autor: M.B. 2017.06.22, 10:54 Drukuj

Wyścigi - nie ważne czym: kajakiem, rowerem czy motocyklem - dostarczają zawodnikom niesamowitej dawki adrenaliny. Stres kumuluje się tuż przed startem. Niektórzy zatapiają się w myślach, inni mocno się pocą, ale są też osoby takie, jak ten dzieciak startujący w motocrossie...

Jak rozładować przedstartowe emocje? Można na przykład skakać w miejscu na motocyklu, nerwowo się żegnać, machać do rodziny i kibiców, uderzać w kierownicę swojego motocykla, bić się po głowie… Można też robić to wszystko praktycznie jednocześnie. Jeżeli ten chłopak nie wypił przed startem 4 energetyków - a ze względu na jego młodociany wiek, raczej to się nie stało - to albo ma ADHD, albo nieźle go kręcą wyścigi motocrossowe. Zobaczcie:

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę