tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dzieciak wiruje przed startem w biegu motocrossowym
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Dzieciak wiruje przed startem w biegu motocrossowym

Autor: M.B. 2017.06.22, 10:54 Drukuj

Wyścigi - nie ważne czym: kajakiem, rowerem czy motocyklem - dostarczają zawodnikom niesamowitej dawki adrenaliny. Stres kumuluje się tuż przed startem. Niektórzy zatapiają się w myślach, inni mocno się pocą, ale są też osoby takie, jak ten dzieciak startujący w motocrossie...

Jak rozładować przedstartowe emocje? Można na przykład skakać w miejscu na motocyklu, nerwowo się żegnać, machać do rodziny i kibiców, uderzać w kierownicę swojego motocykla, bić się po głowie… Można też robić to wszystko praktycznie jednocześnie. Jeżeli ten chłopak nie wypił przed startem 4 energetyków - a ze względu na jego młodociany wiek, raczej to się nie stało - to albo ma ADHD, albo nieźle go kręcą wyścigi motocrossowe. Zobaczcie:

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr