tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ojciec roku, czyli 5-latka prowadzi skuter bez kasku na ruchliwej drodze [FILM] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ojciec roku, czyli 5-latka prowadzi skuter bez kasku na ruchliwej drodze [FILM]

Autor: Raff 2018.07.31, 17:24 Drukuj

Pamiętacie matkę roku, która wiozła skuterem dziecko, pisząc jednocześnie sms? Oto godny kandydat do tytułu ojca roku. 5-letnia córka prowadzi skuter na ruchliwej drodze, ubrana jedynie w sukienkę.

NAS Analytics TAG

Ojciec roku ma oczywiście kask - indyjskie prawo wymaga, by kierowca go miał. To jednak jedyne zabezpieczenie całej jego rodziny. Podobno lokalna policja odebrała mu już prawko na rok.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę