tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Skuter-kamper. Wczasowicz z caym dobytkiem zatrzymany koo Bielska-Biaej
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Skuter-kamper. Wczasowicz z caym dobytkiem zatrzymany koo Bielska-Biaej

Autor: Raff 2018.08.17, 16:11 7 Drukuj

Walizkę, sprzęt kempingowy, a nawet praktyczny daszek wiózł ze sobą na urlop skuterzysta zatrzymany przez policję z Jasienicy. Wygląda na to, że ambitne plany urlopowe będą musiały poczekać.

Kreatywność w pakowaniu bagaży na motocyklowy wyjazd nie zna granic. Kiedy uświadomimy sobie marność przestrzeni ładunkowej motocykla, znaczenia nabierają takie cechy jak waga skarpetek czy grubość t-shirtu.

NAS Analytics TAG

Tym sprawami zdawał się nie przejmować wakacyjnie nastawiony skuterzysta z okolic Bielska-Białej. Patrolujący bielskie drogi policjanci zauważyli przedziwny pojazd - skuter z dachem i gigantyczną ilością bagażu.

Natychmiast zatrzymali jednoślad do kontroli, chcąc sprawdzić, czy jeżdżący wózek bagażowy spełnia warunki techniczne niezbędne do poruszania się po drogach publicznych. Nie wiemy jak zakończyła się interwencja, trzymamy kciuki, aby pomysłowemu skuterzyście udało się dojechać w końcu nad morze.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 6
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr