tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Skuter-kamper. Wczasowicz z całym dobytkiem zatrzymany koło Bielska-Białej

Skuter-kamper. Wczasowicz z całym dobytkiem zatrzymany koło Bielska-Białej

Autor: Raff 2018.08.17, 16:11 7 Drukuj

Walizkę, sprzęt kempingowy, a nawet praktyczny daszek wiózł ze sobą na urlop skuterzysta zatrzymany przez policję z Jasienicy. Wygląda na to, że ambitne plany urlopowe będą musiały poczekać.

Kreatywność w pakowaniu bagaży na motocyklowy wyjazd nie zna granic. Kiedy uświadomimy sobie marność przestrzeni ładunkowej motocykla, znaczenia nabierają takie cechy jak waga skarpetek czy grubość t-shirtu.

Tym sprawami zdawał się nie przejmować wakacyjnie nastawiony skuterzysta z okolic Bielska-Białej. Patrolujący bielskie drogi policjanci zauważyli przedziwny pojazd - skuter z dachem i gigantyczną ilością bagażu.

Natychmiast zatrzymali jednoślad do kontroli, chcąc sprawdzić, czy jeżdżący wózek bagażowy spełnia warunki techniczne niezbędne do poruszania się po drogach publicznych. Nie wiemy jak zakończyła się interwencja, trzymamy kciuki, aby pomysłowemu skuterzyście udało się dojechać w końcu nad morze.

Zdjęcia
Komentarze 6
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę