tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pijany motorowerzysta wyglebił przed radiowozem
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Pijany motorowerzysta wyglebił przed radiowozem

Autor: Janusz Bębenek 2018.12.28, 11:06 Drukuj

Policjanci ze świętokrzyskiego, patrolujący w pierwszy dzień świąt drogę krajową nr 42, zauważyli kierowcę skutera, mającego wyraźne trudności z utrzymaniem toru jazdy. Słusznie podejrzewając, że nie wynikają one wyłącznie z ciężkich warunków na drodze, dali mu sygnał do zatrzymania. Kierowca zatrzymał się na amen, lądując ze swoim bolidem w pośniegowym błocie.

NAS Analytics TAG

Zatrzymanym okazał się mieszkaniec Wąchocka, u którego w wydychanym powietrzu stwierdzono prawie 2 promile alkoholu. Uspokajamy, nie był to sołtys tej słynnej miejscowości.

Źródło: brd24.pl

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę