tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kierowca skutera bierze prysznic w deszczu NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kierowca skutera bierze prysznic w deszczu

Autor: Janusz Bębenek 2018.12.05, 12:33 1 Drukuj

Poranki w tzw. tygodniu u większości z nas wyglądają podobnie. Dźwięk budzika, przekleństwo pod nosem, "jeszcze tylko 5 minut", które przeradza się w pół godziny i paniczne bieganie po domu w poszukiwaniu ciuchów i rzeczy do pracy. Czasem nie wystarczy czasu na poranny prysznic, o śniadaniu nie wspominając.

Jak widać na poniższym filmie, jednoślady mają jedną dużą przewagę nad autami w czasie porannych dojazdów. Przy odpowiednich warunkach pogodowych poranne zabiegi higieniczne można wykonać już w drodze do pracy.

__________________________________________

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę