tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Na kolano i ogniem, czyli siedmiolatka rozwala system techniką jazdy [FILM] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Na kolano i ogniem, czyli siedmiolatka rozwala system techniką jazdy [FILM]

Autor: Raff 2018.04.27, 14:18 2 Drukuj

Kolanko, kontrolowany uślizg i perfekcyjne panowanie nad motocyklem. Wszystko to w strugach deszczu. To nie opis pokazu stunterskiego, a treningu pewnej siedmiolatki.

Kiedy jedziesz motocyklem w deszczu, włącza ci się czerwona lampka, wszystko robisz ostrożniej, nie składasz się już tak głęboko jak wcześniej, a manetkę traktujesz jak ręczny granat. Tymczasem jest gdzieś pewna siedmiolatka, której wszystko jedno czy pada, czy nie.

NAS Analytics TAG

Parafrazując znane powiedzenie - nieważne jak dobry jesteś w tym co robisz. Zawsze znajdzie się jakieś dziecko, które zrobi to lepiej.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę