tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Gliwice: bohaterska postawa kierowcw po wypadku z motocyklist
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Gliwice: bohaterska postawa kierowcw po wypadku z motocyklist

Autor: Raff 2019.04.26, 11:56 1 Drukuj

Kierowcy samochodów, którzy byli świadkami potrącenia motocyklisty, sami ujęli sprawcę wypadku, który próbował uciec. Okazało się że miał on w organizmie 1,5 promila alkoholu.

Do zdarzenia doszło w sobotę w Gliwicach. Kierowca Audi wjechał na skrzyżowanie, wymuszając pierwszeństwo na motocykliście. Zamiast udzielić poszkodowanemu pomocy, on i pasażerowie samochodu zaczęli uciekać.

NAS Analytics TAG

Jeden ze świadków zdarzenia, którym szczęśliwie okazał się ratownik medyczny, zajął się poszkodowanym, a w tym czasie dwóch innych świadków ruszyło w pościg za uciekinierami. Udało się ich złapać dzięki pomocy kobiety, która samochodem zablokowała im drogę ucieczki.

Przybyli na miejsce policjanci zbadali stan trzeźwości kierowcy i wówczas okazało się, że miał on we krwi 1,5 promila alkoholu. Za spowodowanie wypadku w stanie nietrzeźwości, ucieczkę z miejsca wypadku i nieudzielenie pomocy poszkodowanemu grozi mu kara 12 lat pozbawienia wolności i dożywotnie odebranie prawa jazdy. Będzie także musiał zapłacić z własnej kieszeni za uszkodzenia pojazdów i leczenie poszkodowanego.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Autor:Kriss 26/04/2019 19:14

Jedno wielkie BRAVO !

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr