tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Gliwice: bohaterska postawa kierowców po wypadku z motocyklistą NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Gliwice: bohaterska postawa kierowców po wypadku z motocyklistą

Autor: Raff 2019.04.26, 11:56 1 Drukuj

Kierowcy samochodów, którzy byli świadkami potrącenia motocyklisty, sami ujęli sprawcę wypadku, który próbował uciec. Okazało się że miał on w organizmie 1,5 promila alkoholu.

Do zdarzenia doszło w sobotę w Gliwicach. Kierowca Audi wjechał na skrzyżowanie, wymuszając pierwszeństwo na motocykliście. Zamiast udzielić poszkodowanemu pomocy, on i pasażerowie samochodu zaczęli uciekać.

NAS Analytics TAG

Jeden ze świadków zdarzenia, którym szczęśliwie okazał się ratownik medyczny, zajął się poszkodowanym, a w tym czasie dwóch innych świadków ruszyło w pościg za uciekinierami. Udało się ich złapać dzięki pomocy kobiety, która samochodem zablokowała im drogę ucieczki.

Przybyli na miejsce policjanci zbadali stan trzeźwości kierowcy i wówczas okazało się, że miał on we krwi 1,5 promila alkoholu. Za spowodowanie wypadku w stanie nietrzeźwości, ucieczkę z miejsca wypadku i nieudzielenie pomocy poszkodowanemu grozi mu kara 12 lat pozbawienia wolności i dożywotnie odebranie prawa jazdy. Będzie także musiał zapłacić z własnej kieszeni za uszkodzenia pojazdów i leczenie poszkodowanego.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:Kriss 26/04/2019 19:14

Jedno wielkie BRAVO !

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę