tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Przyszły mechanik teamów MotoGP... NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Przyszły mechanik teamów MotoGP...

Autor: P.B. 2017.04.14, 16:20 Drukuj

Pokazywaliśmy wam już najmłodszych stunterów, 4-latka na torze i małych miłośników enduro. Tym razem czas na kilkuletniego mechanika…

Podczas gdy jego rówieśnicy oglądają Teletubisie, bawią się telefonem mamy i uczą się robić kupkę do nocnika, ten dzielny maluch pomaga w czynnościach serwisowych przy sportowym motocyklu taty (a może dziadka?)… Jak tak dalej pójdzie, o etat mechanika w padoku MotoGP może być spokojny.

__________________________________________

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę