tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Przyszły mechanik teamów MotoGP...

Przyszły mechanik teamów MotoGP...

Autor: P.B. 2017.04.14, 16:20 Drukuj

Pokazywaliśmy wam już najmłodszych stunterów, 4-latka na torze i małych miłośników enduro. Tym razem czas na kilkuletniego mechanika…

Podczas gdy jego rówieśnicy oglądają Teletubisie, bawią się telefonem mamy i uczą się robić kupkę do nocnika, ten dzielny maluch pomaga w czynnościach serwisowych przy sportowym motocyklu taty (a może dziadka?)… Jak tak dalej pójdzie, o etat mechanika w padoku MotoGP może być spokojny.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę