tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha wspiera młodych mechaników NAS Analytics TAG
2019 11 03 KTM EXC Zestaw Bonusowy 2020 billboard
NAS Analytics TAG

Yamaha wspiera młodych mechaników

Autor: Informacja prasowa 2019.11.09, 12:51 Drukuj

Młodzi mechanicy są jak diamenty, które trzeba oszlifować. Tutaj do akcji wkracza Yamaha, która pod koniec października przeprowadziła szkolenie nauczycieli ze szkół objętych patronatem polskiego oddziału Yamaha Motor Europe.

W dniach 23-25 października br. nauczyciele z czterech współpracujących z Yamahą szkół ponadpodstawowych przeszli szkolenie praktyczne z zakresu diagnozowania oraz naprawy podzespołów pojazdów Yamahy, po uprzednim zaliczeniu teorii na poziomie Brąz oraz Srebro na platformie szkoleniowej Yamaha Technical Academy.

NAS Analytics TAG

Szkolenie, podczas którego został też opracowany program nauki dla klas 1-3, odbyło się w nowej pracowni motocyklowej Zespołu Szkół Samochodowych i Licealnych nr 2 w Warszawie, która została wyposażona w narzędzia i motocykle przez Yamaha Motor Europe N.V. - Oddział w Polsce.

Oprócz warszawskiej "Samochodówki", Yamaha objęła patronatem klasy w Zespole Szkół Samochodowych w Bydgoszczy, Zespole Szkół nr 3 w Ciechanowie i Powiatowym Zespole Szkół nr 1 w Pszczynie.

Dzięki szkoleniu, kadra nauczycielska została przygotowana do prowadzenia zajęć i wyszkolenia kolejnego pokolenia mechaników motocyklowych zgodnie z najnowszymi standardami.

Program wsparcia edukacji młodych mechaników motocyklowych realizowany jest przez Yamahę już od kilku lat. Do nauki uczniowie dostali nie tylko materiały dydaktyczne, ale też narzędzia, części zamienne, silniki, a nawet całe motocykle. W ręce uczniów trafiły m.in. YZF-R1, XT660X oraz skuter XMAX 125, a także silniki z modeli FZ1 i MT-01.

Zakres przekazywanej wiedzy jest stale rozszerzany, zarówno na poziomie teoretycznym, jak i praktycznym. Wszystko po to, by wzbogacić rynek fachowcami, posiadającymi ogromną wiedzę i oferującymi najwyższy poziom usług. W przyszłości najlepsi z nich, będą mogli zasilić szeregi ASO marki Yamaha. W tym celu zorganizowany został również konkurs, mający wyłonić Mistrza Techniki Motocyklowej Yamaha. Szczegóły już wkrótce.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę