tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 TRW partnerem szkoleń i treningów na sezon 2020 JC Group
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

TRW partnerem szkoleń i treningów na sezon 2020 JC Group

Autor: Materiał partnera 2019.10.29, 13:32 Drukuj

Z prawdziwą przyjemnością zawiadamiamy, że marka TRW została partnerem treningów i szkoleń JC Group na sezon 2020!!!

JC Group to jedna z najbardziej znanych i najdłuższej istniejących firm szkoleniowych z zakresu techniki jazdy. Inicjatywa szkoleniowa JC Group sięga początku XXI w, aktualnie grupa wraz z Suzuki organizuje Suzuki Moto Szkołę, współpracuje także z Yamahą a ostatnio z Ducati.

Ideą i nadrzędną dewizą Janusza Czai twórcy JC Group jest "Treningi na torze, bezpieczeństwo na drodze". Marka TRW od zawsze dbała o poprawę bezpieczeństwa poprzez dostarczanie najlepszych, najbardziej wydajnych elementów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo, czyli podzespołów układu hamulcowego. Wspólne przedsięwzięcie zaowocowało partnerstwem w organizacji treningów torowych na Torze Słomczyn.

Wszystkie motocykle należące do JC Group zostały wyposażone w elementy układu hamulcowego i inne podzespoły, a w tym sportowe sety oraz kierownice marki TRW. Po to, aby jeszcze skuteczniej i dokładniej skoncentrować się na przekazaniu najważniejszego składnika bezpiecznej jazdy motocyklem, czyli hamowania.

O terminach szkoleń i Track Dayów na Torze Słomczyn w sezonie 2020 będziemy Was informować. Już teraz warto przygotować motocykle z myślą o treningach torowych i wyposażyć je w  wydajne, bezpieczne i ergonomiczne podzespoły!


Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę