tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 TRW partnerem szkoleń i treningów na sezon 2020 JC Group NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

TRW partnerem szkoleń i treningów na sezon 2020 JC Group

Autor: Materiał partnera 2019.10.29, 13:32 Drukuj

Z prawdziwą przyjemnością zawiadamiamy, że marka TRW została partnerem treningów i szkoleń JC Group na sezon 2020!!!

JC Group to jedna z najbardziej znanych i najdłuższej istniejących firm szkoleniowych z zakresu techniki jazdy. Inicjatywa szkoleniowa JC Group sięga początku XXI w, aktualnie grupa wraz z Suzuki organizuje Suzuki Moto Szkołę, współpracuje także z Yamahą a ostatnio z Ducati.

Ideą i nadrzędną dewizą Janusza Czai twórcy JC Group jest "Treningi na torze, bezpieczeństwo na drodze". Marka TRW od zawsze dbała o poprawę bezpieczeństwa poprzez dostarczanie najlepszych, najbardziej wydajnych elementów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo, czyli podzespołów układu hamulcowego. Wspólne przedsięwzięcie zaowocowało partnerstwem w organizacji treningów torowych na Torze Słomczyn.

Wszystkie motocykle należące do JC Group zostały wyposażone w elementy układu hamulcowego i inne podzespoły, a w tym sportowe sety oraz kierownice marki TRW. Po to, aby jeszcze skuteczniej i dokładniej skoncentrować się na przekazaniu najważniejszego składnika bezpiecznej jazdy motocyklem, czyli hamowania.

O terminach szkoleń i Track Dayów na Torze Słomczyn w sezonie 2020 będziemy Was informować. Już teraz warto przygotować motocykle z myślą o treningach torowych i wyposażyć je w  wydajne, bezpieczne i ergonomiczne podzespoły!

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę