tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Spotkanie Tech Adventure 2019 w Bednarach {* Kod automatycznych reklam Google - emitujemy wszędzie poza stroną główną *}
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Spotkanie Tech Adventure 2019 w Bednarach

Autor: Informacja prasowa 2019.06.19, 17:00 Drukuj

W minionym tygodniu odbyła się impreza dla klientów i partnerów grupy ZF obejmującej takie marki jak TRW, Sachs czy Lemforder. Po raz pierwszy odbył się także panel tematyczny dla branży motocyklowej.

Event zorganizowano w Bednary Driving City w ośrodku Sobiesława Zasady w Bednarach. Na uczestników czekała prezentacja oferty motocyklowej, marek wchodzących w skład grupy ZF oraz szkolenie z doboru klocków hamulcowych, tarcz, sprzęgieł oraz akcesoriów TRW, prelekcja dotycząca kierunku rozwoju branży motocyklowej, "technologii przyszłości" projektowanej już dziś oraz techniki jazdy enduro.

NAS Analytics TAG

Tech Adventure 2019 01

Prawidłowa pozycja, pokonywanie przeszkód terenowych oraz balans ciałem z pewnością wniesie dużo w rozwój umiejętności jazdy motocyklem. Po krótkiej przerwie uczestnicy odbyli wyjątkowo ciekawe szkolenie z pierwszej pomocy, oraz sesję w symulatorach zderzenia przy niewielkiej prędkości i dachowania. Wnioski dały naprawdę dużo do myślenia.

Kolejnym etapem były przeloty w tunelu aerodynamicznym (tzw.Flyspot) oraz jazdy super samochodami po torze. W tym wypadku motocykliści skorzystali z KTM X-Bow (będącego ogniwem pośrednim pomiędzy bolidem Formuły 1 oraz motocyklem sportowym), a także takich aut marzeń jak McLaren, Nissan GTR Nissmo, Ferrari Italia oraz Lamborghini Hurracan.

Tech Adventure 2019 10

Do kompletu należy wspomnieć o szkoleniu z posługiwania się katalogiem ZF, programie lojalnościowym oraz konkursie z nagrodami dotyczącym wiedzy z mechaniki. Impreza okazała się doskonale zorganizowana oraz niezwykle owocna;  zaufanie w nawiązanych relacjach "dostawca części - mechanik" będą procentowały w przyszłości.

Tech Adventure 2019 16

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę