tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 4-letni motocyklista też potrafi dawać gazu...

4-letni motocyklista też potrafi dawać gazu...

Autor: P.B. 2017.04.10, 09:36 Drukuj

Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci. Jeśli to powiedzenie się sprawdzi, w tym przypadku będziemy mieć niezłego wyjadacza, chyba we wszystkich dyscyplinach sportu motocyklowego...

4-letni chłopiec nie może się jeszcze zdecydować, czy postawić na wyścigi uliczne, zostać mistrzem MotoGP, pozamiatać w hard enduro, czy może jednak zdominować zawody supermoto… Na wszelki wypadek na razie próbuje wszystkiego, włącznie z pierwszymi próbami sztuczek stunterskich. A wy, w jakim wieku usiedliście na motocyklu po raz pierwszy?

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę