tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dzieciaki na motocyklach. Zobacz przyszłych mistrzów MotoGP [video]

Dzieciaki na motocyklach. Zobacz przyszłych mistrzów MotoGP [video]

Autor: P.B. 2017.03.16, 14:19 Drukuj

Im wcześniej zaczynasz, tym lepiej - ta zasada obowiązuje chyba we wszystkich dyscyplinach sportowych. Chcąc zajść naprawdę daleko, dzieciaki trenują od najmłodszych lat.

Nawyki wypracowane w wieku dziecięcym zostaną w pamięci na całe życie. Ścigający się ze sobą chłopcy, których widać na poniższym filmiku, to "starszaki". Za sobą mają już wiele godzin na torze.

W takich krajach jak Hiszpania, czy Włochy, funkcjonują specjalne szkółki, do których rodzice przywożą swoje pociechy po lekcjach, na kilkugodzinne treningi. A my? My za dziesięć lat będziemy się zastanawiać, dlaczego w MotoGP nie ma żadnego Polaka...

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę