tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dzieciaki na motocyklach. Zobacz przyszłych mistrzów MotoGP [video]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Dzieciaki na motocyklach. Zobacz przyszłych mistrzów MotoGP [video]

Autor: P.B. 2017.03.16, 14:19 Drukuj

Im wcześniej zaczynasz, tym lepiej - ta zasada obowiązuje chyba we wszystkich dyscyplinach sportowych. Chcąc zajść naprawdę daleko, dzieciaki trenują od najmłodszych lat.

Nawyki wypracowane w wieku dziecięcym zostaną w pamięci na całe życie. Ścigający się ze sobą chłopcy, których widać na poniższym filmiku, to "starszaki". Za sobą mają już wiele godzin na torze.

NAS Analytics TAG

W takich krajach jak Hiszpania, czy Włochy, funkcjonują specjalne szkółki, do których rodzice przywożą swoje pociechy po lekcjach, na kilkugodzinne treningi. A my? My za dziesięć lat będziemy się zastanawiać, dlaczego w MotoGP nie ma żadnego Polaka...

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę