tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wheelie dziecko [video] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wheelie dziecko [video]

Autor: P.B. 2017.07.14, 11:25 1 Drukuj

Jeśli w ten słoneczny dzień chcecie zmrozić sobie krew w żyłach, zobaczcie wheelie dziecko… Trzeba przyznać, że pięknie znajduje punkt balansu i naprawdę świetnie sobie radzi.

Krew w żyłach mrozi zatem nie tyle sam styl jazdy, bo wygląda na to, że wheelie dziecko daje radę, co ubiór dzieciaka, a raczej jego brak. Pewnie napatrzył się na starszych kolegów i robi teraz tak, jak oni. Trzymamy kciuki, żeby młody się ogarnął, zanim źle się to skończy.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę