tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Spektakularne przekroczenie mety - wygrał czy nie wygrał? NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Spektakularne przekroczenie mety - wygrał czy nie wygrał?

Autor: Janusz Bębenek 2018.10.10, 12:04 Drukuj

Wyścigi motocyklowe, jak każda inna dyscyplina sportowa, to nie tylko czysta rywalizacja o jak najlepszy wynik. To również rodzaj spektaklu dla publiczności. Zawodnicy lubią dbać o odpowiednią oprawę widowiska, a co może cieszyć bardziej, niż podkreślenie zwycięstwa w wyścigu efektownym wheelie na linii mety?

W tym przypadku mistrzowski numer 93 nie przyniósł zawodnikowi szczęścia...

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę