tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Symulator jazdy na jednym kole. Bezpieczna alternatywa? NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Symulator jazdy na jednym kole. Bezpieczna alternatywa?

Autor: Redakcja 2018.12.14, 17:17 2 Drukuj

Zima, nieważne czy śnieżna, czy taka byle jaka jak teraz, na pewno nie pozwala na bezpieczne śmiganie na kole. Jeżeli ktoś jest o tego uzależniony, może spróbować swoich sił w bezpiecznych warunkach na symulatorze. Czy tylko aby na pewno bezpiecznych?

Filmów zatytułowanych "wheelie fail" widzieliście na pewno co niemiara… Ale takiego jeszcze chyba nie. No bo co może się stać podczas "jazdy" na kole na maszynie zaprojektowanej do ćwiczenia "gum" w miejscu? Pracownik obsługujący tę targową atrakcję puszcza przednie koło, daje komendę do odwinięcia gazu w lekkim, elektrycznym supermoto i dzieje się!

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę