tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wzięli się ostro za motocyklistów. Lawina mandatów, czy też już dostałeś?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wzięli się ostro za motocyklistów. Lawina mandatów, czy też już dostałeś?

Autor: Raff 2019.04.25, 16:38 2 Drukuj

Na warszawskich grupach motocyklowych pojawiły się informacje, że zarządcy budynków, zachęceni nowymi przepisami o parkowaniu, wzięli się za motocykle, parkujące, ich zdaniem, nielegalnie. Sypią się mandaty.

Przypomnijmy - wczoraj pisaliśmy o nadchodzących zmianach przepisów dotyczących mandatów za nieprawidłowe parkowanie. Strażnicy miejscy będą mogli zdecydować, czy zostawić wezwanie za wycieraczką, czy dostarczyć je bezpośrednio właścicielowi pojazdu. To drugie rozwiązanie dotyczyć może szczególnie motocyklistów.

NAS Analytics TAG

Nowe przepisy wejść mają dopiero 1 maja, jednak, jak dowiedzieliśmy się z kilku warszawskich grup motocyklowych, zarządcy niektórych budynków już teraz postanowili rozprawić się z jednośladami parkowanymi przed wejściem. Taka wolnoamerykanka nie podoba się szczególnie zarządcom biurowców, którzy widzieliby motocykle i skutery raczej na parkingach niż w pobliżu wejść.

Z postów warszawskich motocyklistów wynika, że zarządcy wzywają straż miejską, by ta sprawdzała czy motocykle i skutery zaparkowane są w sposób prawidłowy. Jednym z takich miejsc był biurowiec Warsaw Spire. Na grupach pojawiły się ostrzeżenia, a część użytkowników jednośladów przeparkowała je na parkingi.

Czy słyszeliście o podobnych praktykach w waszej okolicy? Jeżeli tak, to napiszcie w komentarzach gdzie należy uważać na parkowanie.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę