tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Skromna inwestycja, wielkie otwarcie - 4 miejsca parkingowe dla motocykli w Inowrocławiu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Skromna inwestycja, wielkie otwarcie - 4 miejsca parkingowe dla motocykli w Inowrocławiu

Autor: Janusz Bębenek 2019.07.17, 15:53 1 Drukuj

W Inowrocławiu wiedzą, czym jest odpowiednia oprawa nawet najskromniejszych sukcesów. Prezydent miasta, dyrektor Galerii Solnej i prezes miejscowego klubu Rider’s Club dokonali uroczystego przecięcia wstęgi w nowo utworzonej strefie parkowania dla motocykli liczącej… 4 miejsca.

Wydarzenie to miało miejsce w czasie niedawnego, XV Zlotu Motocyklowego na Soli. Na parkingu przed Galerią Solną w Inowrocławiu wyznaczono specjalną strefę dla motocykli. Inwestycja nie powala rozmachem - poświęcono dwa miejsca dla aut, białą farbą namalowano pięć pasów i postawiono znak. Nie przeszkodziło to jednak w jej uroczystym otwarciu z udziałem samego prezydenta miasta Ryszarda Brejzy.

NAS Analytics TAG

Chociaż rozmach tego wydarzenia mocno trąci przerostem formy nad treścią, a krytycy prezydenta mają używanie, to my dla odmiany cieszymy się z dwóch rzeczy. Po pierwsze być może wolno, ale powstaje w końcu infrastruktura potrzebna motocyklistom. Po drugie, obecność tak wysoko postawionych osób na zlocie motocyklowym i wsparcie przez nie działań miejscowego klubu jest bardzo dobrym przykładem dla innych regionów kraju - motocykliści są ważną częścią lokalnych społeczności. To istotne dla naszego wizerunku w obliczu coraz częstszych skarg i szykan w naszym kierunku.

Źródło: inowroclaw.naszemiasto.pl

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę