tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Drogie pożegnanie. 12 punktów i 1550 zł mandatów na koncie motocyklisty z Katowic
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Drogie pożegnanie. 12 punktów i 1550 zł mandatów na koncie motocyklisty z Katowic

Autor: Raff 2019.09.04, 00:51 5 Drukuj

O wyjątkowym niefarcie może mówić motocyklista z Katowic, który wybrał się na ostatnią przejażdżkę motocyklem przed jego sprzedażą. Policjanci z grupy SPEED nałożyli na niego cztery mandaty za srogą sumę 1550 zł i dopisali do jego konta 12 punktów karnych.

Mieszkaniec Katowic wybrał się na ostatnią przejażdżkę przed sprzedaniem motocykla. Warto nadmienić, że przejażdżka ta mogła okazać się dosłownie ostatnią - motocyklista odział się w szorty, t-shirt i zwykłe buty. Z ochrony biernej miał tylko kask.

NAS Analytics TAG

Nonszalancki styl jazdy wzbudził zainteresowanie policjantów z grupy SPEED, patrolujących gliwickie drogi. Wideorejestrator nagrał jak motocyklista jedzie bez trzymania rąk na kierownicy, zmienia pasy ruchu bez sygnalizowania i przekracza prędkość.

Po zatrzymaniu okazało się, że kierowca nie ma przy sobie dokumentu prawa jazdy, motocykl ma kompletnie łyse opony. Po zsumowaniu wykroczeń - przekroczenia prędkości, braku sygnalizacji zmiany pasa ruchu, braku wymaganego dokumentu w czasie kontroli i kierowania pojazdem niesprawnym technicznie okazało się, że łączna kwota czterech mandatów wyniosła 1550 zł. Za popełnione wykroczenia kierujący otrzymał także 12 punktów karnych.

W związku z ujawnionym stanem opony, policjanci wydali zakaz dalszej jazdy, co wiązało się z odholowaniem motocykla na parking. To kolejnych kilkaset zł kosztów…

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę