tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Gdzie jest technika? Nieporadny policjant walczy z krawężnikiem
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Gdzie jest technika? Nieporadny policjant walczy z krawężnikiem

Autor: Raff 2019.07.24, 12:34 6 Drukuj

W całej Polsce zbroją się grupy Speed, tymczasem, jak twierdzą sami policjanci, system szkolenia policyjnych kierowców wciąż kuleje. Choć wydaje nam się, że osoba siadająca za kierownicę nieoznakowanego radiowozu powinna być znakomicie wyszkolona, prawda jest zgoła inna - szkolenia takie są w policji towarem deficytowym.

Fakty są zatem nieubłagane - połowa z nowych, mocnych nieoznakowanych radiowozów jest już uszkodzona, a technika jazdy policjantów jest… no sami zobaczcie...

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 5
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę