Wymusił motocykliście, zobacz, na kogo trafił - natychmiastowa karma w Łodzi

Autor: Alonzo 2017.06.15, 13:50 16 Drukuj

Gdyby każde wymuszenie pierwszeństwa na motocykliście wyglądało tak, być może liczba wymuszeń z czasem by zmalała

Taka sytuacja oczywiście nas nie cieszy. Policjant w tej sytuacji mógł nawet zginąć. Niemniej zazwyczaj, jeżeli nie mamy videorejestratora na kasku, to w takich sytuacjach możemy jedynie szukać sprawiedliwości na własną rękę. Zajechanie drogi i wymuszenie pierwszeństwa na motocykliście policjancie daje nadzieję, że sprawdzę tej, bardzo niebezpiecznej, sytuacji od razu dosięgnie karząca ręka sprawiedliwości:

 

Od Redakcji: Ogromne słowa uznania dla policjanta, który wykazał bardzo wysokie umiejętności jazdy na motocyklu i niezwyke zręcznie hamując oraz manewrując uniknął wypadku.

Zdjęcia
Komentarze 8
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę