tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Bardzo nerwowy motocyklista i kobieta za kółkiem, czyli wojna o nic
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Bardzo nerwowy motocyklista i kobieta za kółkiem, czyli wojna o nic

Autor: Konrad Bartnik 2017.11.27, 09:40 5 Drukuj

Niebezpieczną sytuację z udziałem kierowcy auta niezbyt ogarniającego rzeczywistość na drodze miał chyba każdy z nas. Warto iść wtedy na całość i eskalować konflikt czy raczej łagodzić nastroje? Jednego motocyklistę chyba poniosło…

Jazda "na suwak" to jeden z wynalazków bardzo ułatwiających poruszanie się po mieście. Jego stosowanie to jednak bardziej kwestia kultury, niż przepisów, więc zachowania kierowców są w tym względzie bardzo różne. Od efektywnej współpracy po złośliwe blokowanie pasa lub spychanie z niego innych uczestników ruchu.

NAS Analytics TAG

Na filmie mamy uwiecznioną sytuację z podwórka naszych amerykańskich kolegów. Pani w aucie zmienia pas przed zwężeniem drogi i zdaje się przy tym ignorować obecność motocyklisty, który momentalnie dostaje piany i po serii niepochlebnych komentarzy pod jej adresem wzywa na pomoc drogówkę.

Czy jednak nie przesadził trochę z reakcją? Jechał w końcu wolniej niż ciężarówka przed nim i zostawił sporo miejsca, które chciała wykorzystać kierująca autem. Nie było również większego zagrożenia dla kogokolwiek. Może warto czasem odpuścić i w trosce o własne bezpieczeństwo pogodzić się z faktem, że nie każdy jest tytanem wyobraźni na drodze?

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 5
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę