tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykl wbity w traktor. Motocyklista wychodzi z wypadku bez szwanku NAS Analytics TAG
2019 12 04 Mio rejestrator billboard
NAS Analytics TAG

Motocykl wbity w traktor. Motocyklista wychodzi z wypadku bez szwanku

Autor: Raff 2018.05.24, 13:48 1 Drukuj

Zdjęcia z wypadku mogłyby sugerować, że z motocyklistą jest bardzo źle. Na szczęście jakimś cudem mężczyzna wyszedł z tej opresji ledwie z zadrapaniami.

O wyjątkowym szczęściu może mówić brytyjski motocyklista, który wyszedł bez szwanku z bardzo groźnie wyglądającego wypadku. Patrząc na zdjęcia, trudno wyobrazić sobie jak takie zdarzenie mogło zakończyć się jedynie uszkodzeniami pojazdów.

NAS Analytics TAG

Zdjęcia opublikował jeden z brytyjskich operatorów karetek jako ostrzeżenie dla kierowców, by uważali na motocyklistów. W Wielkiej Brytanii problem wymuszania pierwszeństwa na motocyklistach jest traktowany bardzo poważnie. Władze systematycznie prowadzą kampanie bezpieczeństwa, najbardziej znaną jest Think! Biker!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę