tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykl wbity w traktor. Motocyklista wychodzi z wypadku bez szwanku Triumph Tlo premium Tiger prawdziwa przygoda 08-03
NAS Analytics TAG

Motocykl wbity w traktor. Motocyklista wychodzi z wypadku bez szwanku

Autor: Raff 2018.05.24, 13:48 1 Drukuj

Zdjęcia z wypadku mogłyby sugerować, że z motocyklistą jest bardzo źle. Na szczęście jakimś cudem mężczyzna wyszedł z tej opresji ledwie z zadrapaniami.

O wyjątkowym szczęściu może mówić brytyjski motocyklista, który wyszedł bez szwanku z bardzo groźnie wyglądającego wypadku. Patrząc na zdjęcia, trudno wyobrazić sobie jak takie zdarzenie mogło zakończyć się jedynie uszkodzeniami pojazdów.

Zdjęcia opublikował jeden z brytyjskich operatorów karetek jako ostrzeżenie dla kierowców, by uważali na motocyklistów. W Wielkiej Brytanii problem wymuszania pierwszeństwa na motocyklistach jest traktowany bardzo poważnie. Władze systematycznie prowadzą kampanie bezpieczeństwa, najbardziej znaną jest Think! Biker!

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s± prywatnymi opiniami użytkowników portalu. ¦cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz s± moderowane. Komentarze po dodaniu s± widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadaj±cym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu ¦cigacz.pl lub Regulaminu Forum ¦cigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualno¶ci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep ¦cigacz

    na górę