O krok od strzelaniny - motocykliści vs. nerwowi tajniacy

Autor: Konrad Bartnik 2017.12.07, 09:43 Drukuj

Czasem banalny konflikt o kwestie pierwszeństwa przejazdu może się skończyć większą awanturą, nawet z użyciem broni. Zwłaszcza, jeśli urazimy ambicję tureckich osiłków ze służb państwowych.

Sytuacja, jakich wiele na co dzień na drogach całego świata. Auto zmienia pas i wciska się w kolumnę motocykli, co powoduje nerwowe reakcje motocyklistów. Pasażerowie Volkswagena okazują się jeszcze bardziej wyrywni, sięgając po argumenty przewożone na takie okazje z bagażniku. Na szczęście nie doszło do strzelaniny, choć atmosfera daleka była od piknikowej. Jeśli wierzyć opisom filmu, narwani ludzie z auta mogli działać legalnie - to prawdopodobnie ubrani po cywilnemu funkcjonariusze tureckich służb bezpieczeństwa. Jeden z motocyklistów jechał ponadto bez tablic, co ich dodatkowo podniosło im ciśnienie. Na szczęście skończyło się na lawinie pełnych ciepła i miłości słów.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę