tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Samochód kontra motocykl. Brutalna próba zamachu na kierowcę jednośladu [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Samochód kontra motocykl. Brutalna próba zamachu na kierowcę jednośladu [FILM]

Autor: Raff 2018.08.02, 14:54 4 Drukuj

Czy to małe przyrodzenie, ból istnienia, a może nieszczęśliwe dzieciństwo - trudno powiedzieć z jakiego powodu niektórzy kierowcy samochodów chcą nas zabić. Zobaczcie akcję z Francji.

Jedną z podstawowych zasad, której uczą doświadczeni motocykliści, jest "jedź tak, jak gdyby każdy chciał cię zabić". I choć jest w tym sporo przesady, faktem jest, że motocyklista musi myśleć za siebie i innych.

NAS Analytics TAG

Świetną ilustracją tej zasady jest film z francuskiej drogi. Wyraźnie widać, że kierowca samochodu dąży do konfrontacji. W końcowej fazie omal nie dochodzi do poważnego wypadku, kiedy gwałtownie hamuje on tuż przed motocyklem.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 4
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę