tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Co za burak! Agresywny kierowca mercedesa atakuje skuterzystów [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Co za burak! Agresywny kierowca mercedesa atakuje skuterzystów [FILM]

Autor: Raff 2020.05.11, 14:57 5 Drukuj

Na polskich drogach agresji jest coraz mniej, ale też coraz więcej kierowców jeździ spokojnie i rozważnie. Niestety wciąż zdarzają się ludzie, którzy swoje życiowe niepowodzenia i dramaty, zamiast na treningu, czy u psychologa, odreagowują na drodze.

Kierowca mercedesa musiał mieć jakiś zły dzień, być może odezwały się kompleksy, może zazdrość - nie wiemy. Z całą pewnością jednak tamowanie ruchu tylko po to, żeby zaatakować skuterzystę, nie świadczy dobrze o kondycji psychicznej napastnika.

NAS Analytics TAG

I nie piszcie, że "nie wiadomo, co się działo wcześniej". Nic nie usprawiedliwia takiego buractwa na drodze. Jeśli ktoś nie potrafi zapanować nad emocjami, nie powinien być kierowcą.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 5
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę