tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Chwila nieuwagi czy zamach na życie? Kierowca audi kontra motocyklista [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Chwila nieuwagi czy zamach na życie? Kierowca audi kontra motocyklista [FILM]

Autor: Raff 2020.07.17, 10:11 1 Drukuj

Motocyklista został zepchnięty z drogi przez kierowcę Audi - nie wiadomo czy to przykład drogowej agresji, czy nieszczęśliwy wypadek. Kierowca samochodu twierdzi, że omijał zaparkowany pojazd, ale kiedy oglądamy film z zajścia, mamy co do tego wątpliwości.

Do zdarzenia doszło 10 lipca w Malborku. Na nagraniu z rejestratora jazdy widać, jak kierowca Audi zjeżdża na lewy pas dokładnie w momencie, kiedy jeden z jadących za nim motocyklistów rozpoczyna manewr wyprzedzania. Zaskoczony kierowca jednośladu, ratując się przed kolizją, zjeżdża na pobocze i przewraca się.

NAS Analytics TAG

Kierowca Audi odjeżdża z miejsca zdarzenia, ale drugi z motocyklistów jedzie za nim i zmusza go do zatrzymania. Kiedy wezwana na miejsce zdarzenia policja wyjaśnia sprawę, kierowca Audi próbuje się tłumaczyć omijaniem zaparkowanego na chodniku samochodu.

Patrząc na nagranie wyraźnie jednak widać, że wspomniany samochód wystaje na drogę tylko niewielkim fragmentem, z pewnością nie aż takim, który uzasadniałby zjazd na przeciwległy pas ruchu. Policjanci nie rozstrzygnęli o winie na miejscu, nadal prowadzone są czynności.

Poszkodowany motocyklista trafił do szpitala z ogólnymi obrażeniami, jego życiu na szczęście nic nie grozi.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę