tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nie awanturuj się za kierownicą - nie wiadomo jak skończysz
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nie awanturuj się za kierownicą - nie wiadomo jak skończysz

Autor: Jakub Olkowski 2020.10.15, 12:29 Drukuj

Wyjaśnianie sporów z innym kierowcą w czasie jazdy może się różnie skończyć - idealnym przykładem jest tutaj sytuacja z filmu poniżej.

NAS Analytics TAG

Nie wiemy, jaki spór poróżnił kierowcę auta i motocyklistę. Faktem jest, że w czasie jazdy próbowali dalej dyskutować - a może chodziło o zatrzymanie samochodu. W każdym razie motocyklista zbyt koncentrując się na rzeczach innych niż prowadzenie zwyczajnie nie zauważył elementów infrastruktury drogowej. Co z tego wyszło? Zobaczcie sami...

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę