tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pickup taranuje motocyklistę na autostradzie. Gdy chcesz za wszelką cenę pokazać, kto tu rządzi
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Pickup taranuje motocyklistę na autostradzie. Gdy chcesz za wszelką cenę pokazać, kto tu rządzi

Autor: Alonzo 2020.10.10, 20:35 2 Drukuj

Jeżdżą po drogach kierowcy z problemem ego. W błahych sytuacjach podejmują walkę na śmierć i życie by udowodnić, kto rządzi na szosie. Pickup to nie jest auto do wyścigów. To samochód rolnika, by z jednej strony mógł jeździć po terenie, a z drugiej strony mógł ładować narzędzia do bagażnika bez ryzyka, że zniszczy tapicerkę. Wraz z rozwojem przemysłu producenci zaczęli szukać coraz to nowych nisz po to, aby upchnąć trochę więcej produkowanych przez siebie samochodów. Jedną z takich nisz są pickupy z silnikami dużej mocy, które nie tyle służą do przewożenia narzędzi na pole, co raczej do czerpania sportowych wrażeń w tego typu aucie.

 

NAS Analytics TAG

 

W tym filmie kierowca pickupa miał problem z motocyklistami. Już sam fakt, że próbował im udowodnić, iż jego podrasowany pickup jest szybszy od motocykli sportowych, wskazuje na problemy psychiczne kierowcy pickupa. Motocyklista blokował drogę kierowcy pickupa, celowo lub przez nieuwagę. Kierowca pickupa postanowił udowodnić, że to on jest górą i z jednej strony próbował wyprzedzić motocyklistę częściowo poboczem, ale z drugiej strony po prostu staranował go, odjeżdżając dalej bez zatrzymywania się. Trudno uniknąć tutaj skojarzeń z dużym autem i pewnym małym atrybutem męskości. 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę