tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Oszukała śmierć! 30-tonowa betoniarka przewraca się na auto, wtedy dzieje się coś niezwykłego [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Oszukała śmierć! 30-tonowa betoniarka przewraca się na auto, wtedy dzieje się coś niezwykłego [FILM]

Autor: Raff 2020.10.21, 22:11 Drukuj

Tylko świetny refleks i opanowanie kobiety kierującej osobówką uratowały ją i jej dzieci przed zmiażdżeniem przez betoniarkę. Strach pomyśleć co by się stało, gdyby przejeżdżał tamtędy motocyklista.

Sytuacja wygląda jak z filmu Oszukać Przeznaczenie - senne miasteczko, zwykły dzień, jakieś skrzyżowanie. Kobieta jadąca samochodem osobowym wymija się z betoniarką, która kończy manewr skrętu w prawo.

NAS Analytics TAG

Niestety, kierowca betoniarki źle ocenia profil zakrętu, zapewne nie bierze także pod uwagę specyficznego rozkładu masy pojazdu pełnego płynnego betonu, w efekcie czego betoniarka zaczyna przewracać się na lewą stronę, wprost na osobówkę.

Kobieta przytomnie odbija w prawo, na chodnik. W ostatnim momencie - betoniarka, której masa może sięgać nawet 30 ton, tylko muska tył osobówki. Matka i dzieci wychodzą z tego wypadku bez szwanku.

Wolimy nawet nie myśleć co by sie stało, gdyby zamiast tej osobówki znajdował się motocyklista lub skuterzysta...

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę