tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Frustrat na skuterze kontra nieogarnięta kobieta w aucie. Kto tutaj zawinił? [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Frustrat na skuterze kontra nieogarnięta kobieta w aucie. Kto tutaj zawinił? [FILM]

Autor: Raff 2020.10.19, 23:16 2 Drukuj

Tutaj dosłownie wszystko poszło nie tak - nieogarnięta kobieta za kierownicą i sfrustrowany, roszczeniowy skuterzysta, który uznał, że jest królem drogi. To musiało się źle skończyć.

Sytuacja jakich wiele - kobieta jadąca toyotą zauważyła wolne miejsce po lewej stronie jezdni i próbowała na nie wjechać. Na tę sytuację gniewnie zareagował skuterzysta, który, zamiast po prostu poczekać albo wyminąć nieco nieporadną kobietę, zaczął wymachiwać ręką i pokrzykiwać, żądając przejazdu.

NAS Analytics TAG

Kobieta, wyraźnie zestresowana, odpuściła parkowanie i próbowała ominąć skuterzystę, choć ten wyraźnie nie ułatwiał jej zadania. Kobieta przez nieuwagę przejechała po stopie mężczyzny, co doprowadziło go do furii. Wybił tylną szybę w samochodzie i krzyczał na kobietę, nazywając ją "opóźnioną".

Gdyby skuterzysta po prostu wyminął kobietę z lewej, gdzie miał mnóstwo miejsca, nic by się nie stało. Co sądzicie o tej sytuacji?

Idiot on a scooter from r/IdiotsInCars
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę