tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Instant karma! Burak grozi motocykliście, kończy w kajdankach! [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Instant karma! Burak grozi motocykliście, kończy w kajdankach! [FILM]

Autor: Raff 2020.07.14, 15:47 6 Drukuj

Takie filmy lubimy. Mimo nieprzyjemnego rozwoju wypadków i wiszącego w powietrzu zagrożenia, oprawca dostaje za swoje niemal natychmiast.

Jak łatwo się domyślić, ten film pochodzi z Rosji. Ale sytuacja jest na tyle typowa, że bez problemu mogłaby zdarzyć się także w Szczecinie, czy Krośnie. Tępak o nieskalanej intelektem twarzy najpierw próbuje wymusić na motocykliście, aby ten, wbrew przepisom, ustąpił miejsca, a kiedy to nie działa, posuwa się do gróźb, a potem atakuje fizycznie i odjeżdża.

NAS Analytics TAG

Tak się na szczęście składa, że całe zajście widzi policja, która, po krótkim pościgu zatrzymuje czerwone mitsubishi. Konfrontacja z buraczanym kierowcą musi być chyba dość trudna, bo już za chwilę ten dostaje gustowne bransoletki, będące na standardowym wyposażeniu policji.

Czasem karma to suka, ale nie tym razem.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę