tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Strzały, gaz i zniszczenia. Dzień jak co dzień w rosyjskim korku [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Strzały, gaz i zniszczenia. Dzień jak co dzień w rosyjskim korku [FILM]

Autor: Raff 2020.07.01, 19:18 Drukuj

W korku pas awaryjny jest czymś w rodzaju luksusu. Nie chodzi oczywiście o kierowców, którzy mają problem z samochodem, albo ze zdrowiem, ale o cwaniaków, którzy wykorzystują wolne miejsce, by przejechać szybciej niż inni i zaoszczędzić kilka minut.

Niestety, kiedy na drodze spotka się dwóch takich cwaniaków, może dojść do dramatycznych sytuacji. Tak jak na filmie z Rosji, gdzie dwaj samce walczyli o prawo do wjazdu na pas awaryjny. Padły strzały, pojawił się gaz i straty materialne.

NAS Analytics TAG

Wszyscy na szczęście przeżyli, a strzelca szuka policja.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę