tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jak unikn mandatu z fotoradaru? Rosyjski kierowca radzi [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jak unikn mandatu z fotoradaru? Rosyjski kierowca radzi [FILM]

Autor: Raff 2020.05.15, 22:24 4 Drukuj

Nadchodzą dla motocyklistów ciężkie czasy. Nie dość, że GITD planuje zakup nowych fotoradarów, to jeszcze przepisy mają zmienić się tak, by to właściciel pojazdu odpowiadał za wykroczenie. A skoro fotoradary będą pstrykać nam zdjęcia z tyłu, pozostanie bezwzględne stosowanie się do przepisów, albo…

No właśnie. Tutaj z pomocą przychodzi rosyjska myśl techniczna, która, jak wiadomo, nigdy nie zawodzi. Prosty sposób, wykorzystujący żyłkę o kawałek gumy może uchronić przed mandatem za grosze.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 4
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr