tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Policjanci z drogówki przeszli samych siebie! Czegoś takiego jeszcze nie widzieliście...
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Policjanci z drogówki przeszli samych siebie! Czegoś takiego jeszcze nie widzieliście...

Autor: Bartek Pyszniak 2020.11.26, 09:31 Drukuj

Swego czasu w naszym kraju głośno było o fotoradarze łudząco przypominającym kosz na śmieci, który Straż Miejska dodatkowo obstawiła workami ze śmieciami, by podnieść wiarygodność kamuflażu. Tego typu historii jest więcej i pomimo, że coś takiego wydaje się możliwe tylko w Polsce, to okazuje się, że nie tylko polscy strażnicy miejscy i policjanci mogą poszczycić się ponadprzeciętną pomysłowością. Hiszpańscy policjanci postanowili zawiesić poprzeczkę jeszcze wyżej i postanowili umieścić fotoradar w Peugeocie 508 stojącym na poboczu drogi z otwartą maską. Taki widok nie wzbudzał podejrzeń przejeżdżających tamtędy kierowców. Samochód wyglądał, jakby uległ awarii. Stał na poboczu ruchliwej, wielopasmowej drogi, na odcinku, na którym obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h. O sytuacji dowiadujemy się z profilu SocialDrive na Twitterze, na który trafiają niecodzienne sytuacje drogowe uchwycone przez hiszpańskich kierowców.

Według portalu El Espanol kierowcy zgłaszali, że ten sam samochód był też widziany w innych częściach stolicy Hiszpanii. Zachęcamy wszystkich do przestrzegania przepisów drogowych, ale takie formy naciągania kierowców są zdecydowanie poniżej krytyki i należy je odpowiednio nagłaśniać oraz piętnować.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę