tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Silk Way Rally 2020 odwoany
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Silk Way Rally 2020 odwoany

Autor: Informacja prasowa 2020.05.29, 10:26 Drukuj

Zgodnie z zaleceniami rosyjskiego Ministerstwa Sportu i Rosyjskiej Federacji Motoryzacyjnej, wicepremier Federacji Rosyjskiej Dmitrij Czernyszenko wraz z organizatorami wyścigu Silk Way Rally podjęli decyzję o odwołaniu tegorocznej imprezy.

Słynący z epickiej trasy od Moskwy po Kazań, Rajd Jedwabnego Szlaku 2020 miał odbyć się w ośmiu etapach w dniach od 2 do 11 lipca i pierwotnie stanowić trzecią rundę Mistrzostw Świata w Rajdach Cross-Country 2020. Po odwołaniu pierwszej i drugiej rundy wyglądało na to, że Rosja mogłaby stać się punktem startu mistrzostw, ale niestety tak się nie stanie.

NAS Analytics TAG

Zdrowie uczestników i widzów jest absolutnym priorytetem. Kierownictwo wyścigu rozumie tę decyzję, podjętą po dogłębnej analizie sytuacji i licznych konsultacjach ze wszystkimi zainteresowanymi stronami.

Pomimo ogromnego wysiłku włożonego w przygotowania przez poszczególne zespoły zadaniowe, organizatorzy wciąż stoją przed licznymi wątpliwościami dotyczącymi przekraczania granic, ograniczonego ruchu lotniczego i obowiązkowej kwarantanny dla cudzoziemców.

Już w przyszłym tygodniu komitet organizacyjny spotka się, aby rozpocząć prace nad przygotowaniem edycji Silk Way Rally w 2021 roku.

Vladimir Chagin, dyrektor organizacyjny: - Wykonaliśmy niezwykłą pracę, ale tę decyzję należy zaakceptować i zrozumieć. Mamy odpowiedzialne podejście i dziś zdrowie jest absolutnym priorytetem.
Sytuacja na całym świecie jest nadal bardzo delikatna i musimy radzić sobie z obowiązkiem kwarantanny w większości rejonów Rosji. Przy tych wszystkich wątpliwościach, nie jesteśmy w stanie zakończyć prac przygotowawczych, a następnie zorganizować imprezy.
W przyszłym tygodniu skorzystamy z tej wymuszonej przerwy, aby rozpocząć, z takim entuzjazmem jak zawsze, organizację kolejnej edycji, która będzie tak ekscytująca jak dotąd.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr