tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wielkie wito Hondy! Ricky Brabec wygrywa Rajd Dakar 2020!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wielkie wito Hondy! Ricky Brabec wygrywa Rajd Dakar 2020!

Autor: Janusz Bbenek 2020.01.17, 11:25 1 Drukuj

Aż dziwnie patrzy się na klasyfikację generalną Rajdu Dakar, w której zawodnik fabrycznej ekipy KTM nie jest na pierwszym, a nawet drugim miejscu. Ubiegłoroczny zwycięzca Toby Price musiał tym razem uznać wyższość Ricky’ego Brabeca z Hondy i Pablo Quantanillo z Husqvarny. 

W ostatnim, 12 etapie zwyciężył młody Jose Ignacio Cornejo Florimo na Hondzie, który powoli wyrasta na wielką gwiazdę rajdów - w klasyfikacji generalnej zajął doskonałe, czwarte miejsce. Ricky Brabec dojechał drugi, ale utrzymał przewagę ponad 16 minut nad Quantanillą, co pozwoliło mu wygrać cały rajd.

NAS Analytics TAG

Rajd Dakar 2020 to przerwana hegemonia maszyn KTM, które wygrywały tę imprezę nieprzerwanie przez 18 lat, od 2001 roku. Najlepszy z Polaków, Maciej Giemza, zajął 17 miejsce. Krzysztof Jarmuż zajął 44 miejsce w klasyfikacji ogólnej rajdu, a szóste w swojej kategorii Original by Motul. 

DAKAR 1

DAKAR 2

DAKAR 3

DAKAR 4

DAKAR 5

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Autor:Husk 18/01/2020 09:01

W kocu !! Brawo Honda

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr