tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wielkie święto Hondy! Ricky Brabec wygrywa Rajd Dakar 2020!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wielkie święto Hondy! Ricky Brabec wygrywa Rajd Dakar 2020!

Autor: Janusz Bębenek 2020.01.17, 11:25 1 Drukuj

Aż dziwnie patrzy się na klasyfikację generalną Rajdu Dakar, w której zawodnik fabrycznej ekipy KTM nie jest na pierwszym, a nawet drugim miejscu. Ubiegłoroczny zwycięzca Toby Price musiał tym razem uznać wyższość Ricky’ego Brabeca z Hondy i Pablo Quantanillo z Husqvarny. 

W ostatnim, 12 etapie zwyciężył młody Jose Ignacio Cornejo Florimo na Hondzie, który powoli wyrasta na wielką gwiazdę rajdów - w klasyfikacji generalnej zajął doskonałe, czwarte miejsce. Ricky Brabec dojechał drugi, ale utrzymał przewagę ponad 16 minut nad Quantanillą, co pozwoliło mu wygrać cały rajd.

NAS Analytics TAG

Rajd Dakar 2020 to przerwana hegemonia maszyn KTM, które wygrywały tę imprezę nieprzerwanie przez 18 lat, od 2001 roku. Najlepszy z Polaków, Maciej Giemza, zajął 17 miejsce. Krzysztof Jarmuż zajął 44 miejsce w klasyfikacji ogólnej rajdu, a szóste w swojej kategorii Original by Motul. 

DAKAR 1

DAKAR 2

DAKAR 3

DAKAR 4

DAKAR 5

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:Husk 18/01/2020 09:01

W końcu !! Brawo Honda

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę